Ankara Oto Servis
Otopratik
  Bahçekapı Mah. 2474 Cad. No: 13 A-B-C Şaşmaz - Etimesgut / Ankara
  0312 278 64 00
  DETAYLI BİLGİ

  Ankara Oto Servis

  Ankara’da oto servis hizmeti almak üzere size en yakın Otopratik noktasından randevu alabilirsiniz. Ankara’da oto servis iletişim ya da Ankara’da oto servisler gibi aramalarınız için Otopratik size pratik ve konfor bir süreç sunar. Sabancı güvencesiyle Otopratik servislerinden uzman görüşüyle araç servisi için hizmet alabilirsiniz. Ankara araba servis süreçlerini konforlu ve kolay kılma hedefiyle yola çıkan sistem, online olarak randevu alabileceğiniz, fiyat teklifi isteyebileceğiniz ve en yakın hizmet noktasını bulabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

  otopratik.com.tr üzerinden hızlıca Ankara’daki oto bakım noktasını bulabilirsiniz. Ülke genelinde farklı hizmet noktalarıyla motorlu taşıtların ihtiyaç duyabileceği bakım süreçlerine destek sunan Otopratik, bir Sabancı Holding kuruluşudur. Otopratik mağazalarında oto bakım boyunca misafirlere konforlu bir süreç sunulur. Bu amaçla tüm Otopratik mağazalarında misafirler için bekleme salonu, tuvalet gibi kullanım alanları bulunur. Tüm ürün grupları için yetkili stok, aynı anda en az üç araca hizmet verebilen servis alanı da sistemin sunduğu kolaylıklar arasındadır.

  Ankara’da Oto Servis Konusunda Pratiklik Arayanlara Otopratik!

  Otopratik fikri, araç bakım, araç yedek parça değişimi, oto tamir, oto check-up gibi aynı konudaki farklı hizmetleri farklı yerlerden alma geleneğine son veren pratik olma ihtiyacından doğmuştur. Bu amaçla da bir motorlu araç için ihtiyaç duyulacak çözümleri tek noktadan ve online süreç yönetimine de imkan veren bir esneklikle sunmak üzere çalışır. Ankara’da araç bakımı için servis arayışınızda Otopratik uzmanlığına güvenerek çok pratik ve konforlu bir süreç yaşayabilirsiniz.

  Ankara Oto Servis Fiyatları

  Ankara oto servis fiyatları için Otopratik üzerinden online olarak teklif isteyebilirsiniz. Sistemde yer alan online fiyat teklifi al butonuna tıkladıktan hemen sonra aracınızın marka model bilgisini, plaka bilgisini, bayii ve hizmeti tipini seçeceğiniz bir modül ile süreci tamamlayabilirsiniz. Böylece hizmet noktasına ulaşmadan ne ödeyeceğiniz konusunda bilgi almış olursunuz.

  Otopratik Hizmetleri Nelerdir?

  Ankara araç bakımı ve oto servisi için Otopratik hizmet noktalarından farklı alanlardaki ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Aracınızın uzun ömürlü olması için bakım, yağ değişimi, akü kontrolü ve değişimi, lastik jant değişimi, elektrik sistemi ve klima sistemi bakımı gibi konularda uzman yardımı alabilirsiniz. Oto check-up ile aracınızın motor yağları, motor soğutma sıvıları, fren hidroliği, antrifriz, kayışlar, hava veya polen filtresi, soğutucular gibi parçaların kontrolünü yaptırabilirsiniz. Ayrıca check-up kapsamında aracın elektrik sistemi, lastikleri, süspansiyonu, güç aktarma grubu, güvenlik donanımı parçaları gibi pek çok detay kontrol edilerek size detaylı bir rapor sunulur.