ANADOLU SİGORTALILARA PERİYODİK BAKIM İŞÇİLİĞİ 125 TL YERİNE 50 TL

ANADOLU SİGORTALILARA PERİYODİK BAKIM İŞÇİLİĞİ 125 TL YERİNE 50 TL Son Katılım Tarihi: 31 Aralık 2019
Son Katılım Tarihi: 31.12.2019

Anadolu Sigorta bireysel kasko poliçesi olan araç sahiplerini, Anadolu Sigorta müşterilerine özel sunulan avantaj paketinden faydalanmak üzere, Otopratik hizmet noktalarına bekliyoruz.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya 1 Kasım – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Anadolu Sigorta kasko poliçesi sahipleri için geçerlidir.
  • Kampanya süresince kullanım şekli hususi araçlarda periyodik bakım işleminde (Yağ, hava, polen filtresi ve motor yağı değişimi) işçilik ücreti 125 TL yerine 50 TL olarak sunulacaktır. Kampanya, kullanılan yedek parçaları kapsamaz. Kampanya kapsamında kullanılan yedek parçalar Otopratik noktası tarafından tedarik edilir.
  • Kampanyadan sadece kasko poliçesinde yer alan araç plakası ile yararlanılabilir.
  • Kampanya kapsamında yürürlükte bireysel hususi otomobil kullanım tarzında kasko poliçesi (420 – 701 – 716 – 718) bulunan Anadolu Sigorta müşterilerine kampanya kodu iletilecektir.  Kampanyadan faydalanmak için müşterilerimizin kendilerine iletilecek kampanya kodu ile, Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş (Otopratik)’e ulaşmaları yeterli olacaktır.
  • Anadolu Sigorta müşterileri bilgi ve randevu için Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret A.Ş (Otopratik) ile 0(850)210 1252 iletişim hattı ve www.otopratik.com.tr/randevu-al adresi üzerinden ulaşım sağlayabileceklerdir.