Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Servis Noktaları

Otopratik Makro

Adres:Hacılar Meydanı Amasya Merkez Amasya

Amasya Oto Servis

Amasya’da oto servis, oto bakım, oto onarım alanlarında ihtiyaç duyacağınız hizmetleri Sabancı güvencesiyle Otopratik Amasya mağazalarından alabilirsiniz. Birden fazla noktada belirli standartlara göre hizmet sunan, araç bakımı ve parça desteği sunan Otopratik, binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği bir mağazalar zinciridir.

Hem Amasya merkezde oto servis hizmeti için hem de Amasya ilçelerinde oto bakım hizmeti için size en yakın Otopratik mağazasına ulaşmak da çok kolay. otopratik.com.tr üzerindeki Bayi Bul butonuna tıklayarak hızlıca size en yakın oto servis noktasını görüntüleyebilirsiniz.

Online Randevu Al!

Otopratik, araç bakım, onarım, parça desteği alanlarında sunduğu hizmetin pratik bir biçimde alınmasını ve ulaşılabilir olmasını önemsiyor. Bu amaçla online alt yapısının kullanıcı dostu olmasını önemsiyor. otopratik.com.tr üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde araç bakım randevusu alabilirsiniz. Sadece akıllı telefonunuzla bir kaç saniye içinde Amasya’da oto tamir ya da oto parça değişimi, oto bakım randevusu alabilirsiniz. Bu amaçla Oto Servis Online Randevu Al butonuna tıklamanız yeterli.

Otopratik Mağazaları Hakkında

Otopratik zinciri, sahip olduğu Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik pazarında lider firma konumunda olan Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret AŞ tarafından oluşturulmuştur.

Otopratik mağazaları sıcak, samimi özellikler taşıyan, aydınlık ve şeffaf bir atmosferi olan profesyonel görünüşe sahip satış ve servis noktaları olarak tasarlanmıştır.

Otopratik Mağazalarında aşağıdaki alanlar belirlenmiş standartlara uygun olarak mutlaka bulunur.

Lastik, jant, akü, yağ ve aksesuar ürün gruplarının rahatça sergilenmesine olanak tanıyan genişlikte teşhir ve müşteri bekleme alanı Aynı anda en az üç araca hizmet vermeyi olanaklı kılan servis alanı, Tüm ürün grupları için yeterli stok alanı Müşterilerin kullanımına ayrılmış bekleme alanı ve tuvaletler

Neden Daha Pratik?

Bilindiği üzere ülkemizde, araç bakım, onarım, parça değişimi hizmetleri için farklı noktalara gidilir. Bir motorlu aracın tüm ihtiyaçlarını tek noktadan karşılamak daha pratik olmasına rağmen hizmet alanı bu yönde bütünleşmemiştir. Yetkili servis, özel servis, oto tamirci, lastikçi, jantçı, akücü, yedek parçacı gibi farklı ihtiyaçlara özel farklı hizmet alanları söz konusu olmuştur. Otopratik de tam da bu ihtiyaçtan yani bir aracın tüm gereksinimlerini tek noktadan karşılayabilme ihtiyacından doğmuştur.