Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Servis Noktaları

En yakın Otopratikler
burada listelenir.

Markalara Servis Verilen İller

Oto Servis Hizmetleri

Oto servis konusunda uzman bir ekipten destek almak çok önemlidir. Deneyimli, alanında gerekli eğitimleri almış personelin vereceği destekle aracınızın bakımını yaptırabilir, gerekli testleri yaptırabilir, onarım ve yedek parça desteği alabilirsiniz. Oto servis hizmeti için Otopratik uzmanlığına güvenebilirsiniz. Sabancı güvencesiyle oto yedek parça, bakım ve arıza konularına sistemli bir biçimde çözüm sunan Otopratik, ülke geneline yayılan hizmet ağı ile kolay ulaşabileceğiniz noktalardadır.


Oto Servis Fiyatları

Bu konuda ihtiyaç duyduğunuz hizmete göre fiyatlar farklılık gösterir. İşlik fiyatları ve gerekli olan malzemeler için fiyatlar değişkendir. Fiyat bilgisi almak üzere otopratik.com.tr üzerinden oto servis fiyat listesini inceleyebilirsiniz.


Oto Bakım ve Check-Up

Aracınıza bakım yaptırmak, periyodik bakımını yaptırmak, oto check-up yaptırmak için de Otopratik hizmet noktalarından randevu alabilirsiniz. Dilerseniz online olarak otopratik.com.tr ana sayfasındaki randevu al butonuna tıklayarak randevunuzu kendi müsaitliğinize göre planlayabilirsiniz.

Ülke genelindeki tüm Otopratik mağazalarında standart hizmet sunulur. Tüm mağazalarda servis alt yapısı, tüm ürün grupları için yeterli stok alanıve misafir bekleme salonları bulunur. İhtiyacınız olan araç bakım, onarım işlemleri için servis ücretini öğrenmek üzere yine online olarak teklif isteyebilirsiniz. otopratik.com.tr üzerinden teklif al butonuna tıklamanız yeterli.