Otopratik Logo
close hamburger menu

Skoda Servis İstanbul

İstanbul Skoda bakım servisi konusunda “her bakımdan güvenilir hizmet” sloganı ile işleyen otopratik İstanbul mağazalarını tercih edebilirsiniz. İstanbul genelinde çok sayıda farklı noktada bulunan Otopratik mağazalarından orjinal uyumlu parça desteği, parça bakımı ve onarımı ile araç bakımı konularında güvenle destek alabilirsiniz. İstanbul Skoda servisi konusunda Otopratik servislerine güvenebilir, kalite ve pratiklik sunan sistemden yararlanabilirsiniz. Otopratik Skoda İstanbul servis randevusu için online olarak da sonuç alabilirsiniz. Pratik bir biçimde online randevu talebi oluşturabilir ve aracınızın bakımı için süreci başlatabilirsiniz. Online olarak randevu alabildiğiniz gibi, İstanbul’da size en yakın Otopratik noktasının nerede olduğunu da hemen görebilirsiniz. Bunlara ek olarak fiyat bilgisi alabilir, söz konusu işlem hakkında sunulan açıklamalarla bilgi edinebilirsiniz. 

 

Orjinal Uyumlu Skoda Parça Desteği

Otopratik, Skoda parça desteği ve diğer marka araçların parça desteği konusunda orjinal uyumlu parça sunma konusuna önem verir. Otopratik mağazalarında orjinal uyumlu parça sunulur. Parça değişimi için garanti verilir. Tüm süreç yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme yapılarak açıklanır. Ayrıca Otopratik mağazalarında oto parçalar da şeffaflıkla raflarda sergilenir. Özlelikleri, markası ve fiyatı şeffaflıkla paylaşılır. Parça ihtiyacı söz konusu olduğunda hızlı ilerleyen süreç de araç sahiplerine önemli bir konfor sunuyor. Otopratik'in zengin erişim ağı ile hızlıca istenilen parçaya ulaşılabiliyor. Yüksek bulunabilirlik sunan Otopratik’te parça temini konusunda şanslı hissedebilirsiniz. 

 

Sürekli Geliştirilen Oto Bakım Servisi

Ülke genelindeki Otopratik mağazalarında ortak bir çalışma standardı söz konusudur. Mağazalarda servis danışmanı, lastik, elektrik, mekanik sistem için ayrı uzmanlar bulunur. Otopratik servis noktaları bağımsız denetçilerle denetlenir. Düzenli olarak yapılan denetimler ile mekanin kullanıcı için uygunluğu, araç bakımı için uygunluğu, sürecin akışı, personelin niteliği ve yeterliliği incelenir. Yapılan incelemeler raporlanır. Bu raporlamanın takibinde de sürekli iyileştirme yapılır. Böylece araç sahipleri, kalite standartları olan güçlü bir yapı üzerinden hizmet almanın konforunu deneyimler. Otopratik’te kalite, sürecin tamamını kapsar. Kapsam içinde ortamın fiziki koşulları, personelin niteliği, kullanılan ekipman, değişimi sağlanan parça ve raporlama gibi başlıklar esastır. Ayrıca kullanıcıya konfor sunmak amacıyla online altyapı sürekli geliştirir. 

 

Otopratik’te Skoda Bakımları

İstanbul Skoda servis fiyatları için Otopratik.com.tr üzerinden online fiyat teklifi alabilir ya da sürekli güncellenen fiyat listesine bakabilirsiniz. Fiyat listesinde akü değişimi, fren disk değişimi, lastik hava kontrolü, lastik nitrojen dolumu, klima temizliği, lastik jant rot ayarı gibi konularda bilgi bulabilirsiniz. Otopratik İstanbul Skoda bakımları konusunda klima kompresörü tamiri, silecek değişimi, polen filtresi değişimi, direksiyon kutusu değişimi gibi konu başlıklarında destek alabilirsiniz. Geniş bir parça desteği skalasında kaliteli hizmet ile ilerleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak oto check-up, periyodik bakım ve parça ya da genel araç bakımı konularında Otopratik teknisyenlerinin uzmanlığına güvenebilirsiniz. Güçlü teknik ölçüm sistemi, güvenilir teknik ekip konu başlıklarında kaliteli bir süreci deneyimleyebilirsiniz.