Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Hizmetleri

Akü Değişimi ve Fiyatları

Akü Değişimi

Aracın çalışması ve araçtaki elektrik enerjisine ihtiyaç duyan parçaların çalışması için gerekli olan akü, bozulabilir ya da bitebilir. Akü değişimi için size en yakın Otopratik hizmet noktasına uğrayabilirsiniz. Ayrıca otopratik.com.tr üzerinden akü değişimi fiyatı hakkında online olarak bilgi alabilirsiniz. Sistem üzerindeki teklif al butonuna tıklayarak akü değiştirme fiyatı teklifi alabilirsiniz. Akü değişimi ya da akü tamiri için otopratik.com.tr üzerinden pratik bir biçimde online randevu alabilirsiniz. 

Otopratik’te akü değişimi 

Otopratik, ülke genelinde belirli standartları olan bir organizasyon yapısıyla hizmet sunar. Kurum kültürünün hizmet alana sağladığı bazı avantajları oto bakım hizmet alanına başarıyla taşımak üzere kurulmuş bir yapıdır. Bunun bir sonucu olarak da Otopratik’te akü değişimi, akü tamiri, elektrik sistemi bakımı, motor yağı değişimi, periyodik bakım, oto check-up gibi birbirinden farklı işlemlerin tümü, deneyimli bir ekip tarafından özenle sağlanır. 

Otopratik mağazaları, aydınlık bir atmosfere sahip ve sadece misafirlerin kullanımına ayrılmış konforlu bekleme alanları ile aynı anda en az 3 araca hizmet verecek servis alanlarına sahiptir. Otopratik hizmet noktalarında binek ve hafif ticari araç bakımı, oto check-up, periyodik bakım gibi işlemleri özenle yapılır. Motor yağı değişimi, lastik değişimi, oto lastik değişimi sonrası rot ayarı ve balans ayarı, süspansiyon testi, fren testi gibi pek çok işlem ve parça değişimi için Otopratik uzmanlığına güvenebilirsiniz. 

Oto elektrik sistemi arızaları

Akü, elektrik sisteminin bir parçası gibi algılanır. Bu nedenle bazı elektrik sistemi kaynaklı arızaların akü kaynaklı olduğu düşünülebilir. Araçlarda elektrik sistemi arızaları farklı sebeplerle görülebilir. Aracın elektrik sisteminin oto check-up sırasında kontrol edilmesi gerekir. Son model arıza tespit cihazları ile elektrik arızaları tespit edilebilir.