Otopratik Logo
close hamburger menu

Fiat Bakım Servisi

Fiat yedek parça almak, parça değişimi yapmak, sık rastlanan Fiat arızalarına karşı bilgi almak ya da Fiat bakımı için güvenebileceğiniz hizmet noktalarından destek almanız önemlidir.

Fiat periyodik bakım

Fiat periyodik bakım hizmeti için Otopratik mağazalarından destek alabilirsiniz. Aracınızın motor yağı kontrolü, far ayarı, süspansiyon testi, fren testi, lastik kontrolü gibi hayati ana konularını kapsayan periyodik bakım, üretici tarafından belirlenen aralıklarla mutlaka yapılmalıdır. Otopratik’te periyodik bakım Fiat marka araçlar için ve diğer markalar için önceden belirlenen bir düzende yapılır. Fiat antrifiriz değişimi, fren hidroliği değişimi, motor yağı değişimi ya da filtre temizliği gibi konularda da Otopratik uzmanlığına güvenebilirsiniz. Örneğin Fiat motor yağı değişimi için en yakın Otopratik hizmet noktasına uğrayabilirsiniz. Motor yağı değişimi araç için çok önemli bir bakım işlemidir. Motorun parçalarını ısı ve sürtünmeye karşı koruyan yağ, zamanla eksilir ya da olması gereken kıvamı kaybeder. Bu nedenle Fiat marka aracın motor yağ değişimi konusunda üreticinin belirttiği periyodlarla bakım yapılmalıdır. Bu işlemler gibi pek çok işlem için Fiat tamir, parça değişimi, yedek parça ihtiyacı için de Otopratik’ten destek alabilirsiniz.

Fiat servis fiyatları

Fiat servis fiyatları hakkında bilgi almak üzere otopratik.com.tr üzerinden online olarak teklif isteyebilirsiniz. Ayrıca size en yakın Otopratik mağazasına giderek veya otopratik.com.tr üzerinden online olarak randevu alarak da fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

En yakın Fiat servisi

Sabancı güvencesiyle araç bakım ve parça desteği sunan Otopratik servisleri için de otopratik.com.tr üzerinden online olarak randevu talebi oluşturabilirsiniz. Fiat servis desteği ile periyodik bakım ya da oto check-up gibi konularda güvenilir sonuçlar elde edebilirsiniz. Konforlu bekleme salonları, parçaları görebileceğiniz düzenli stok rafları, aynı anda en az üç araca hizmet verebilecek servis alanları ile Otopratik ülke genelindeki tüm mağazalarında aynı standartlarda hizmet sunar.