Otopratik Logo
close hamburger menu

Volvo Servis Ankara

Araç sahipleri, Volvo bakım servisi  arayışında Otopratik uzmanlığını tercih ediyor. Otopratik servis noktaları, araç bakımı konusunda güven veriyor. Bir motorlu aracın kullanım ömrü boyunca gereksinim duyacağı her hizmeti tek yerden karşılayabilme konforunun Türkiye’deki öncüsü olan Otopratik’ten Volvo marka aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Güvenle, konforlu bir biçimde Volvo servis Ankara ihtiyacınıza yanıt bulabilirsiniz. 

 

Ülke Genelinde Yaygın Kaliteli Oto Bakım Ağı

Otopratik, benzerlerini Amerika ve Avrupa’da gördüğümüz standartları olan ve tüm araç bakım hizmetlerini tek yerden sunan bir zincir oto bakım market sistemidir. El freni teli değişimi, oto fren hidrolik değişimi, akü değişimi, periyodik bakım, lastik tamiri gibi pek çok farklı işlem tek servis noktasından sunulur.  Ülkemizde geniş bir ağda Otopratik hizmet noktası bulunmaktadır. Bu araç bakım ağının öne çıkan özellikleri şöyle özetlenebilir;

 
  • Otopratik, tüm hizmet noktaları için standart konsepte sahiptir. Bu amaçla konfor ve kalite standartlarını dikkate alan bir yapı mühendisliği çalışması yapılmıştır. Örneğin her Otopratik servis noktasında en az üç araçlık kapalı servis alanı bulunur. Yine misafirlerin beklemesi için konforlu ve mesafe kurallarına uygun bekleme alanları sunulur. Orjinal uyumlu ve garanti destekli oto parçaların şeffaflıkla sergilendiği raf üniteleri söz konusudur. Bu detaylar ve daha fazlası ile kalite standartları korunur. Tüm bu detaylar, sürekli olarak bağımsız kurumlarca denetlenir. Alınan sonuçlara göre sürekli iyileştirme yapılır. Böylece sürekli gelişen bir iş yatırımı ortaya çıkar. Elbette kullanıcı için de yüksek kalite standartları söz konusu olur. 

 
  • Otopratik hizmet noktaları, ülke geneline yayılmış güçlü bir oto bakım ağı zinciridir. Bu ağdaki hizmet şartları sürekli olarak bağımsız denetim kurumları tarafından denetlenir. Düzenli denetimlerde mekan özellikleri, personel yaklaşımı, personel sayısı ve niteliği, sürecin işleyişi, ekipmanın durumu ve iş güvenliği konuları incelenir. 

 
  • Sürekli gelişen değişen araç teknolojilerini takip eden güncel ekipman konusu önemsenir. Uzman teknisyenlerle en yeni teknoloji kullanılarak tespit sağlanır. 

 
  • Otopratik’te uzmanlık, güncel teknoloji konularından taviz verilmez. Tüm hizmet noktalarında bu iki başlık ekseninde hızlı ve doğru teşhis sağlanır. Ardından da doğru bakım uygulanarak sürüş güvenliği, performans ve araç ömrü için en verimli sonuca odaklanan bir çalışma sağlanır. 

 

Ankara Volvo Servis Fiyatları

Ankara Volvo servis fiyatları için Otopratik ile ilerleyebilirsiniz. Volvo marka aracınızın ihtiyacı olan tüm bakımları sağlayabilir ve bu bakımlar için önceden net fiyat bilgisi alabilirsiniz. Volvo Ankara servis fiyatları için fiyat teklifi isteyerek ilerleyebilirsiniz. Otopratik.com.tr üzerinden hızlıca fiyat teklifi alabilir, aracınızın ihtiyacı olan bakımların maliyeti hakkında fikir edinebilirsiniz. Ayrıca Ankara Volvo servis fiyat bilgisi konusunda sistemdeki güncel fiyat listesine de bakabilirsiniz. Fiyatları değerlendirmenin yanı sıra online olarak Volvo Ankara servis randevusu da alabilirsiniz.