Otopratik Logo
close hamburger menu

Opel Bakım Servisi

Türkiye’de hemen her modeli çok sevilen Opel markasının servis ihtiyacı için Otopratik mağazalarına güvenebilirsiniz. Opel servisi için otopratik.com.tr üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde randevu talebi oluşturabilirsiniz. Opel periyodik bakımı yaptırabilir, aracınıza check-up yaptırabilir, orjinal ve eşdeğer Opel yedek parça temin edebilir, parça değişimi ve yenileme yaptırabilirsiniz. Ayrıca otopratik.com.tr üzerinden online randevu alarak Opel servis fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Opel periyodik bakım

Periyodik bakım, aracınızın uzun ömürlü olması için gereklidir. Her periyodik bakımda aracın ne durumda olduğuna dair bir bilgi edinilir ve araçta değişmesi ya da yenilenmesi gereken kısımlarla ilgili revizyon yapılır. Periyodik bakım, oto check-up işlemlerini de kapsar. Bu yönüyle de ayrıca önemlidir. Check-up sırasında aracın motor, elektronik grubunun fonksiyonları, güç aktarma organları, lastik ve jant kontrolleri yapılır. Ayrıca araçta bulunması gereken yangın söndürücü, ilk yardım çantası, uyarı levhaları gibi malzemeler de kontrol edilir.

Opel servis bakım fiyatları

Opel periyodik bakım fiyatları hakkında bilgi edinmek üzere otopratik.com.tr üzerinden online fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ayrıca otopratik.com.tr üzerinden kolayca online randevu alabilirsiniz. İnternetten Opel servis randevusu aldıktan sonra ilgili hizmet noktasında aracınızın bakımı için bilgi edinebilirsiniz. Bu sürçte yapılacak bakımın detayları, değişecek parçaların ve değişim- bakım hizmeti fiyatlarının detaylı ve net bilgisine ulaşabilirsiniz. Ek olarak Otopratik servis bakım fiyat listesini de inceleyebilirsiniz.

Opel süspansiyon kontrolü

Pek çok farklı konuda olduğu gibi Opel araçların süspansiyon kontrolleri de Otopratik servis noktalarında yapılır. Aracın hem sürüş keyfini hem performansını hem de yolcu ve sürücü konforunu etkileyen süspansiyon konusunda Otopratik uzmanlığına güvenebilir, Opel süspansiyon testi yaptırabilirsiniz.