Otopratik Logo
close hamburger menu

Peugeot Bakım Servisi

Peugeot binek araçlar ve ticari araçlar için Otopratik Mağazalarına güvenebilirsiniz. Orjinal ve eşdeğer Peugeot parça desteği alabilir, onarım, yenileme, test ya da bakım hizmeti alabilirsiniz. Sabancı güvencesi ile hizmet veren Otopratik mağazalarında Peugeot servis desteği alabilir güvenle süreci tamamlayabilirsiniz.

Peugeot periyodik bakım

Periyodik bakım, farklı konu başlıklarını ayrı ayrı ya da genel olarak kapsayan bir bakım sürecidir. Bazen yağ değişimi, yağ ve hava filtresi değişimi bazen de yağ değişimi, yağ, hava, polen filtreleri değişimi konularını kapsayabilir. Benzer şekilde motor yağ değişimi, yağ, hava, polen yakıt filtreleri değişimi gibi bir kapsamı da olabilir. Burada aracınızın neye ihtiyacının olduğunun net ve doğru bir biçimde belirlenmesi ve size bilgi verilmesi önemlidir. Sabancı güvencesiyle, ülke genelinde güvenilir oto bakım hizmeti sunmayı hedefleyen Otopratik’te uzmanların bilgisine güvenebilirsiniz.

Peugeot servis bakım fiyatları

Peugeot servis bakım fiyatları için otopratik.com.tr üzerinden online randevu alabilirsiniz. İnternetten Peugeot servis randevusu alma işlemini son derece pratik kılan sistem, ayrıca sıklıkla yapılan bazı bakım işlemleri için güncel bir fiyat listesi de paylaşıyor. Otopratik servis fiyat listesi üzerindeki detayları inceleyerek aracınızın bakımı için genel bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

En yakın Peugeot servisi

Size en yakın Peugeot servisinibulmak üzere otopratik.com.tr üzerindeki bayi bul butonunu kullanabilirsiniz. Size en yakın Peugeot servisinden periyodik bakım, oto check-up, oto lastik değişimi, far ayarı, süspansiyon testi, motor yağ değişimi, rot ayarı, rot başı değişimi, akü değişimi gibi çok farklı konularda güvenle destek alabilirsiniz.

Peugeot süspansiyon testi

Süspansiyon kontrolünde aracın yol tutuşunu arttırmak üzere bir inceleme yapılır. Rot-balans ayarının bozulması ve lastiklerden ya da farklı nedenlerden dolayı zamanla fabrika çıkışı süspansiyon sistemi ayarı bozulabilir. Bu nedenle periyodik bakımlarda da, oto check-up yaparken de oto ekspertizinde de süspansiyon konusuna dikkat edilir. Peugeot süspansiyon testi için size en yakın Otopratik hizmet noktasına uğrayabilir ya da otopratik.com.tr üzerinden online olarak randevu talebi oluşturabilirsiniz. Süspansiyon testi ile aracınızın yol tutuş performansını olumsuz etkileyen sorunlar incelenerek yazılı olarak size iletilir. Sonrasında da onay vermeniz halinde gerekli ayarlama sağlanır.

Peugeot filtre temizliği

Düzenli olarak ve belirli periyodlarla oto filtre değişimi ve filtre temizliği yaptırmak, aracın uzun ömürlü olması için gereklidir. Peugeot filtre değişimi ya da temizliği için de Otopratik mağazalarından destek alabilirsiniz. Örneğin klima polen filtresi değişimi yaptırarak aracınızın içinde soluduğunuz havanın sağlıklı olmasını sağlayabilir ya da Peugeot motor yağ filtresini yenileyerek motorun kullandığı yağın kalitesini arttırabilirsiniz. Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi gibi filtre yenileme konusunda orjinal ve eşdeğer Peugeot parçaları ile değişim sağlanır.