Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Servis Noktaları

Otopratik Yüceler

Adres:Fevzi Çakmak Mah. Rauf Denktaş Cad. No:166/2 Merkez Kars

Kars Oto Servis

Kars oto servis hizmeti arayışında Kars Otopratik mağazasını tercih edebilirsiniz. Araç bakımı, parça bakımı, değişimi ve temini, lastik oteli gibi çok farklı konularda güvenle destek alabilirsiniz.

Otopratik, Sabancı güvencesiyle ülke genelinde farklı mağazalarda hizmet sunar. Hizmet noktaları arasında Kars Otopratik Mağazası da bulunan Otopratik, araç bakımı ile ilgili tüm süreci pratik kılmayı önemser. “pratik olma” odağıyla araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyacağı tüm bakımları tek noktadan sağlamalarını amaçlar. Ülkemizde akü ile ilgili işlemler farklı noktadan, lastiklerle ilgili işlemler farklı noktalardan, parça temini farklı noktalardan gibi hizmet alma alışkanlığı var. Ancak bu yaygın hizmet alım şekli, araçla ilgili bakım, onarım, değişim sürecini zahmetli ve zaman alıcı kılıyor. Otopratik, bu ihtiyaçtan yola çıkarak aracınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılamanızı sağlıyor.

Otopratik Avantajları

Kars oto tamir, Kars’ta güvenilir araç bakım gibi arayışlarınız için Otopratik Mağazalarından destek alabilirsiniz. Otopratik mağazalarının araç bakım sürecini pratik kılmaya odaklanan sistemiyle birden fazla avantajı bir arada bulabilirsiniz.

  • Araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri tek noktadan almalarını sağlayan sistem, farklı noktalara gitmek, teklif almak, farklı süreçlerle zaman kaybetmek gibi olumsuzluklara olanak vermez.
  • Otopratik, Sabancı güvencesiyle hizmet veren ve ülke genelindeki tüm noktalarında aynı standartları sunabilen bir organizasyon yapısıyla çalışır. Parça garantisi, servis garantisi gibi müşteri hakları konularında şeffaftır.
  • Online olarak bayi bulabilir, teklif alabilir ya da randevu talebi oluşturabilirsiniz.
  • Online olarak fiyatları da inceleyebilirsiniz. Otopratik Servis Fiyat Listesi üzerinden alacağınız hizmetin fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece örneğin Kars oto bakım fiyatları gibi arayışlarınız için şeffaf bir biçimde bilgi edinebilirsiniz.
  • Online olarak randevu da alabilirsiniz. Oto Bakım Randevu Al butonuna tıklayarak sadece akıllı telefonunuzla birkaç saniye içinde randevunuzu alabilirsiniz.