Otopratik Logo
close hamburger menu

Volkswagen Bakım Servisi

Volkswagen marka aracınızın bakım ve onarım işlemleri için Otopratik mağazalarını tercih edebilirsiniz. VW Polo, VW Golf, VW Jetta, VW CC, VW Passat gibi farklı modeller için pratik bir biçimde Sabancı güvencesiyle destek alabilirsiniz.

Volkswagen periyodik bakım

Volkswagen periyodik bakımı için üzere otopratik.com.tr üzerinden online olarak randevu alabilirsiniz. Sık görülen Volkswagen arızaları hakkında deneyimli personelden destek alabilir, orjinal ve eşdeğer Volkswagen parça değişimi için Otopratik Mağazalarından yararlanabilirsiniz. Periyodik bakımda motor yağı değişimi yapılarak aracınızın motor parçalarının uzun ömürlü olması ve sağlıklı bir şekilde çalışması sağlanır. Ayrıca motor yağ filtresi değişimi, motor hava filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi veya temizliği de sağlanabilir. Periyodik bakım gibi dönem dönem aracınıza check-up yaptırmanız da önemli sorunların önüne geçebilir.

Otopratik’te check-up yaptırdığınızda aracın 52 farklı noktası kontrol edilir. Bunlar motor kontrolü, elektrik fonksiyonlarının kontrolü, güç aktarma organlarının kontrolü, lastik ve jantların kontrolü şeklinde özetlenebilir. Motor kontrolünde aşağıdaki detaylar mutlaka gözden geçirilir: Motor yağı seviyesi kontrolü, motor soğutma sıvısı kontrolü, fren hidroliği kontrolü, hidrolik direksiyon yağ seviyesi kontrolü, antifiriz kontrolü, yardımcı kayış-gergi ve kasnak kontrolü, hava ve polen filtresi kontrolü, sızdırmazlık kontrolü, egzoz kontrolü, susturucu kontrolü, katalitik konventor konvertör kontrolü, DPF kontrolü...

Volkswagen servis bakım fiyatları

VW servis fiyatları için size en yakın Otopratik mağazasına uğrayabilirsiniz. Bu amaçla otopratik.com.tr üzerinden online randevu alabilir, pratik bir biçimde ve güvenle aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz.

En yakın Volkswagen servisi

Bulunduğunuz bölgedeki VW bakım servisleri için otopratik.com.tr üzerinden bayi bul butonu ile sonuç alabilirsiniz. Sistem üzerinden size en yakın Otopratik Volkswagen bakım servisini kolayca bulabilirsiniz.