Otopratik Logo
close hamburger menu

Dacia Bakım Servisi

Dacia servisi için Otopratik hizmet noktalarından bilgi alabilirsiniz. Dacia bakım, tamir, parça değişimi gibi konularda hizmet almak üzere size en yakın Otopratik mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Sabancı güvencesiyle Otopratik mağazalarında Dacia araç bakımı yaptırabilir, oto check-up hizmeti alabilir ya da sık görülen Dacia arızalarıiçin bilgi isteyebilirsiniz.

Dacia periyodik bakım

Üreticinin hazırladığı kitapçıkta belirtilen sürelerde periyodik bakım yapılması ve ilgili parçaların ne durumda olduğunun kontrol edilmesi gerekir. Böylece örneğin motor yağı kontrolü, far ayarı kontrolü, hava filtresi kontrolü gibi aracın uzun ömürlü olması ya da güvenli sürüş için gerekli bakım ve onarımlar sağlanmış olur.Dacia periyodik bakımı konusunda Otopratik uzmanlığına güvenebilirsiniz. Ülke genelinde oldukça geniş bir hizmet ağı ile araç bakım, onarım ve parça desteği sunan Otopratik mağazalarında Dacia araç bakım desteği de alabilirsiniz. Periyodik bakım kapsamında fren ve amortisör kontrolü, filtrelerin, V kayışının ve triger setinin kontrolü, süspansiyon testi, far ayarı gibi konu başlıkları gözden geçirilir. Otopratik hizmet noktalarında Dacia periyodik bakımı sırasında önceden belirlenen bir uygulama çizelgesine göre aracın ilgili parçaları gözden geçirilir ve onarım ya da değişim yapılması gereken kısımlar hakkında yazılı ve sözlü bilgi sunulur. Ayrıca motor yağ değişimi, lastik hava basıncı kontrolü, far ayarı kontrolü gibi işlemler mutlaka yapılır.

Dacia servis bakım fiyatları

Dacia servis bakım fiyatları için otopratik.com.tr üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. otopratik.com.tr ana sayfasındaki teklif al butonuna tıklayarak online olarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ayrıca online olarak randevu alabilir, aracınızı size en yakın Otopratik hizmet noktasına götürerek fiyat bilgisi alarak işlem yaptırabilirsiniz.

En yakın Dacia servisi

Siz en yakın Dacia servisini bulmak için otopratik.com.tr üzerinden bilgi alabilirsiniz. Online olarak otopratik.com.tr üzerinden “bayi bul” butonuyla en yakın Otopratik hizmet noktasını bulabilirsiniz. Yaşadığınız şehirde, ilçede hatta semtteki Otopratik Dacia servisinden yararlanarak aracınızın bakımını Sabancı güvencesiyle yaptırabilirsiniz.