Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Servis Noktaları

Otopratik Erman Lastik

Adres:Merkez Mahallesi 52087 Sk. No:24 Mezitli Mersin

Otopratik Özanadolu

Adres:Alsancak Mah. Akbelen Bulvarı No:47 Toroslar Mersin

Otopratik Açıcı Otomotiv (Tarsus)

Adres:Beydeğirmeni Mah. Adana Bulvarı No:118/A Tarsus Mersin

Mersin Oto Servis

Mersin oto servis arayışında kaliteli hizmet ve konforlu bir kullanıcı deneyimi için Otopratik Mersin mağazalarını tercih edebilirsiniz. Mersin otopratik oto servis noktaları için Otopratik.com.tr üzerinden size en yakın mağaza lokasyonunu hemen öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine Otopratik.com.tr Randevu Al butonu ile sayfa üzerinden kolayca randevu talebi oluşturabilirsiniz. Böylece mağazayı bulmak ve randevu almak gibi işlemleri, online konforu ile tecrübe edebilirsiniz. Mersin oto servis randevu aldıktan sonra aracınızı güvenle Otopratik teknisyenlerine teslim edebilirsiniz. Aracınıza düzenli olarak bakım yaptırmak, aracınızın ne durumda olduğunu anlamak üzere oto check-up yaptırmak ve oto parça değişim, onarım, periyodik bakım işlemleri için Otopratik Mersin servislerine güvenebilirsiniz.

Ülke genelindeki tüm Otopratik mağazalarında standart hizmet sunulur. Tüm mağazalarda servis alt yapısı, tüm ürün grupları için yeterli stok ve misafir bekleme salonları bulunur. İhtiyacınız olan araç bakım, onarım işlemleri için servis ücretini öğrenmek üzere yine online olarak teklif isteyebilirsiniz. otopratik.com.tr üzerinden teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

Orjinal Uyumlu Garantili Oto Parça Desteği

Otopratik mağazalarından aracınızın ihtiyaç duyduğu parçalar için destek alabilirsiniz. Orjinal uyumlu ve garantili oto parça desteği sunan Otopratik’te geniş ürün gamı önemli bir avantaj sağlıyor. Böylece kullanıcı için zengin oto parça seçenek havuzu söz konusu oluyor.

Otopratik Araç Bakım Hizmetleri

Otopratik’te Araç Bakımı kategorisinde Check-up ve periyodik bakım başlıkları altında sunulan hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Böylece aracınızın ömrünü uzatabilir ve yüksek performansla ekonomik sürüş sağlayabilirsiniz. Şanzıman yağı kontrolü ve değişimi, motor yağı değişimi gibi işlemleri de Otopratik’te güvenle sağlayabilirsiniz. Ayrıca fren hidrolik sıvısı değişimi için uzman teknisyenlerden hizmet alabilirsiniz. Yine motorlu araçlardaki sıvılar arasında bulunan antifiriz değişimi için de Otopratik uzmanlığı ile ilerleyebilirsiniz. Akü şarj etme, akü değişimi gibi akümülatör ile ilgili konularda da uzman desteği sağlayabilirsiniz. Klima kompresör tamiri, klima dezenfeksiyonu, klima polen filtresi değişimi, oto klima tamiri, oto klima gazı dolumu, oto klima bakteri temizliği gibi klima ile ilgili sorulara da güvenle yanıt bulabilirsiniz. Servis uyarı lambası sıfırlama, buji kablosu değişimi, buji değişimi, oto elektrik sistemi arıza tespiti, araç gösterge sistemlerinin kontrolü gibi oto elektrik hizmetleri alabilirsiniz. Far ayarı ve ampül değişimi sigorta değişimi konularına da uzman ve eğitimli teknisyenlerle güvende hissedersiniz.

Otopratik, Oto lastik ve araç jant konularında da zengin bir hizmet alanında güvenilir sonuçlar sunuyor. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

  • Lastik jant temini,
  • Lastik değişimi
  • Balans ayarı
  • Rot ayarı
  • Lastik rotasyonu
  • Lastik tamiri
  • Lastik hava kontrolü
  • Lastik nitrojen dolumu
  • Subap değişimi, jant sökme ve takma
  • Lastik saklama

 

Otopratik bir Brisa Bridgestone Sabancı Lastik San markasıdır. Güvenilir ve kaliteli oto parça desteği, araç bakımı için uzman görüşü, araç parça bakım ve onarımı için deneyimli teknisyen desteği ile her geçen gün büyümektedir. Konforlu oto bakımı için online süreç takibi konusunda da sektörüne öncülük etmektedir.