Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Servis Noktaları

Otopratik Bahar Otomotiv

Adres:100 Yıl Mah.Kıta Sok Tan İş Merkezi No:2 B Bölüm No:1 Süleymanpaşa / Süleymanpaşa Tekirdağ

Otopratik Çaykara (Çorlu)

Adres:Zafer Mahallesi Bakım Onarım 3. Sokak No:14/16 Çorlu Tekirdağ

Tekirdağ Oto Servis 

Tekirdağ oto servis hizmeti için Otopratik mağazalarından destek alabilirsiniz. Tekirdağ’da oto bakım, parça değişimi, parça tamir-onarım işlemleri için Sabancı güvencesiyle alanında uzman ekiplerden hızlı ve konforlu bir biçimde hizmet alabilirsiniz. Tekirdağ oto tamir, Tekirdağ oto parça değişimi gibi arayışlarınızda Otopratik’e güvenebilirsiniz. Otopratik mağazaları, Tekirdağ’da farklı noktalarda hizmet sunmaktadır. Tekirdağ’da en yakın Otopratik noktasına da otopratik.com.tr üzeriden erişebilirsiniz. 

Otopratik Nedir?

Sabancı Holding bünyesindeki Otopratik, ülke genelinde otomobil ve hafif ticari araçlar için parça desteği ve bakım hizmeti sunan bir mağazalar zinciridir. Araç bakımı, yağ ve sıvı değişimleri, lastik, jant, akü gibi ihtiyaçların karşılanması ve bakımı, klima bakımı, oto klima tamiri gibi konularda Otopratik uzmanlığına güvenebilirsiniz. Otopratik mağazalarında, konfora önem veren bir misafir hizmetleri anlayışı ile aracınızla ilgili işlemler bitene kadar ya da aracınızı teslim alana kadar bekleyebilirsiniz. 

Tekirdağ’da Güvenilir Oto Tamir 

Tekirdağ’da güvenilir oto tamir hizmeti almak ve araç bakımı yaptırmak üzere online oto servis randevusu alabilirsiniz. İnternetten oto tamir randevusu almak ya da araç bakım hizmeti için online randevu alabilmenin konforunun yanı sıra online olarak fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. Tekirdağ oto bakım fiyatları için Teklif Al butonuna tıklayarak alacağınız hizmet için önceden ve online olarak bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz. 

Tekirdağ Oto Klima Servisi

Tekirdağ’da yaklaşık 6 ay boyunca havanın sıcak olması, araç içinde klimaya büyük ihtiyaç duyulmasına neden olur. Bu nedenle Tekirdağ gibi şehirlerde ve sıcak bölgelerde klima bakımı, klima polen filtresi değişimi, klima temizliği ekstra önem taşır. Tekirdağ klima polen filtresi değişimi fiyatı, oto klima bakımı ve diğer konu başlıklarında bilgi almak üzere oto servis fiyat listesini inceleyebilirsiniz.