Otopratik Logo
close hamburger menu

Renault Servis Bursa

Bursa Renault bakım servisi konusunda farklı noktalarda hizmet alabilirsiniz. Bursa’da güvenilir Renault bakım hizmeti için Otopratik rehberliğinde de ilerleyebilirsiniz. Otopratik Bursa servislerinde Renault marka aracınız için güvenle parça bakımı, araç bakımı, parça desteği alabilirsiniz. Bu amaçla online olarak Bursa Renault servis randevusu oluşturabilirsiniz. Aldığınız randevuyu online olarak revize edebilirsiniz. 

 

Otopratik’te Neler Var?

Otopratik servis noktalarında hizmetler altı farklı başlıkta sunuluyor. Bu altı nokta içinde alanında uzman teknisyenlerle ve gerekli güncel teknik ekipmanla hizmet sunuluyor. Bunlar:

  • Oto Elektrik Sistemi

Oto elektrik sistemi sorunları, motorlu araçların kullanım ömürleri boyunca çok sık karşılaşılan sorunlar arasında yer alıyor. Ayrıca çözümleri de uzman ellerde genellikle kolaylıkla sağlanıyor. Servis uyarı lambası sıfırlama, elektrik arıza tespiti, buji değişimi, uyarı lambası kontrolü gibi başlıklarda destek alabilirsiniz. Oto elektrik sistemi için uzman bakışı ile destek alabilirsiniz. 

  • Araç Bakım ve Parça Bakım

Aracın uzun ömürlü olması, düzenli bakımlarla mümkün. Ayrıca araçtan yüksek performans almak, yakıt tüketimini en iyi şekilde optimize etmek de yine düzenli bakım ile yakından ilişkili. Farklı araç parçaları için yüksek kalitede temizleme, bakım, onarım, değişim sunuluyor. Ayrıca periyodik bakım ve oto check-up konularında da uzman teknisyenlerle destek veriliyor. 

  • Oto Klima

Araçların klimaları, konforlu seyahat ve konforlu sürüş için çok önemli. Ayrıca klimanın sunduğu konfor, sürüş güvenliğine de etki eden bir faktör. Diğer yandan düzenli polen filtresi temizliği ve vakti gelince değişimi de sağlıklı bir yolculuk için önemli. Bu eksende klima polen filtresi değişimi, klima bakımı, klima temizliği, klima kompresör tamiri ya da değişimi gibi işlemleri Otopratik’te  sağlayabilirsiniz. 

 
  • Akü

Motorlu araçların çalışması için olmazsa olmaz parçalardan biri akü. Otopratik’te Akü değişimi, akü şarj etme gibi akü ile ilgili konu başlıklarında uzman desteği sunuyor.  

 
  • Lastik - Jant

Lastik hava kontrolü, lastik rot ayarı, lastik nitrojen dolumu, lastik rot ayarı, lastik tamiri gibi lastik ve jant konularında destek alabilirsiniz.

 

Bu ana altı nokta ve motorlu araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyacakları bakımları için uzman desteği sunuluyor. 

 

Bursa Renault Servis Fiyatları

Araç bakımı konusunda duyulan en büyük endişe, fiyat ekseninde oluyor. Araç sahipleri, oto servis noktasında nasıl bir fiyat ile karşılaşacaklarını önceden bilmek istiyor. Ancak pek çok oto servis, bu konuda ön bilgi vermekten kaçınıyor. Otopratik, aracınızın ihtiyacı olan bakım için ön bilgi paylaşıyor. Elbette araç, bakım noktasına geldiğinde teknisyenler tarafından tespit edilecek duruma göre fiyat değişebilir.