Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Servis Noktaları

Otopratik Akbaşlar

Adres:Karaağaç Mah. DedeKorkut Cad. No:190 Merkez Erzincan

Erzincan Oto Servis

Erzincan oto servis hizmeti için Otopratik Mağazalarından destek alabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir biçimde aracınızın ihtiyaç duyduğu bakımları yaptırabilir, online olarak randevu alıp, fiyat bilgisi edinip süreci yönetebilirsiniz.

Erzincan oto servis hizmeti için randevu almak üzere Online Randevu Al butonuna tıklamanız yeterli. Alacağınız hizmetle ilgili fiyat bilgisi edinme üzere de Teklif Al butonuna tıklayabilirsiniz.

Araç bakımı için pratik çözümler

Otopratik, araç bakım sürecini pratik kılmaya odaklanır. Bu amaçla araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri tek noktadan almalarını sağlar. Otopratik mağazalarında hem parça değişimi hem de araç bakımı ve onarımı yapılır. Ayrıca oto lastik değişimi, lastik oteli hizmeti, lastikler için rot ve balans ayarı gibi oto lastik bakımları da sağlanır. Ayrıca otopratik.com.tr üzerinden hem en yakın hizmet noktasını bulabilir, hem teklif alabilir hem de randevu talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca Otopratik işçilik ve bakım fiyatları hakkında fikir sahibi olmak üzere Oto Bakım Fiyat Listesini de inceleyebilirsiniz.

Otopratik Hizmetleri

Otopratik hizmetleri, araç bakımı, lastik değişimi ve oto lastikle ilgili işlemler, kontrol ve testler gibi konu başlıklarını kapsar.

Bakım İşçilik Hizmetleri

Periyodik bakım, motor yağı ve yağ filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, servis uyarı lambası sıfırlama, akü şarj etme, fren balataları değişimi, fren diskleri değişimi, debriyaj değişimi, buji değişimi, far ayarı, klima bakteri temizleme, cam silecek değişimi, rot kolu değişimi, şanzıman yağı değişimi, triger kayışı değişimi, yardımcı kayış değişimi ve daha farklı konu başlıklarında araç bakımı hizmeti alabilirsiniz.

Lastik Hizmetleri

Lastik sökme, takma ve balans işlemleri, lastik saklama, nitelikli lastik tamiri, nitrojen dolumu, subap değişimi gibi oto lastik hizmetlerini Otopratik’ten güvenle alabilirsiniz. Ayrıca oto lastik oteli hizmeti de alabilirsiniz.

Kontrol ve Testler

Check-Up, diagnostik cihazla arıza tespiti, süspansiyon testi gibi işlemler ve aracınızla ilgili her türlü testi yine güvenle Otopratik Erzincan mağazasından yaptırabilirsiniz.