Otopratik Logo
close hamburger menu

Kia Bakım Servisi

Güney Kore’de 1944 yılında üretime başlayan Kia Motors’un hemen her modeli ülkemizde de çok popüler. Ayrıca Kia bakım süreçlerinde periyodik bakım, oto check-up, yağ değişimi, filtre değişimi, klima bakımı, elektrik sistemi arızası tamiri gibi pek çok konuda Otopratik hizmet noktaları tercih ediliyor.

Kia periyodik bakım

Periyodik bakım, aracın uzun ömürlü olması için gereklidir. Belirli aralıklarla araç bakıma alınmalı bu sürece ek olarak otomobil check-up takibi de yapılmalıdır. Periyodik bakım kapsamında aracın fren sistemi, debriyaj sistemi ve süspansiyon sistemi kontrol edilir. V kayışı ve silecek değişimi, triger seti değişimi ve oto check-up yapılır. Kia marka aracınızın periyodik bakımı için Otopratik uzmanlığına güvenebilirsiniz. Kia marka araçlarda elektrik sistemi arızası için ya da akü değişimi gibi işlemler için de Otopratik’ten destek alabilirsiniz. Uyarı lambalarının kontrolünü yaptırabilir ya da buji değişimi yaptırabilirsiniz.

Kia servis bakım fiyatları

Kia servis fiyatları için otopratik.com.tr üzerinden bilgi edinebilirsiniz. otopratik.com.tr ana sayfasındaki online randevu al butonuna tıklayarak istediğiniz Otopratik hizmet noktasından Kia servis randevusu alabilir, ilgili mağaza ekibinden fiyatlar konusunda detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Kia periyodik bakım fiyatı, Kia check-up fiyatı, Kia parça değişim fiyatı gibi farklı konularda bilgi edinebilir, aracınız için gereken desteği Sabancı güvencesiyle alabilirsiniz.

En yakın Kia servisi

Kia Sportage, Kia Sorento, Kia Cee’d, Kia Cerato, Kia Rio gibi binek Kia modelleri için bakım, parça temini, parça değişimi gibi ihtiyaçlar için Otopratik hizmet noktalarına güvenebilirsiniz. otopratik.com.tr üzerinden online olarak Kia servis randevusu alabilir, aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Sabancı güvencesiyle hizmet veren Otopratik oto servis noklaları ülke genelinde konfor, bakım süreci konularında net bir standarda göre işler. Ayrıca online olarak oto bakım hizmeti vererek süreci pratik ve hızlı kılmayı hedefler.