Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Servis Noktaları

Otopratik Ercantan

Adres:Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Din Sitesi Karşısı, Lefkoşa/Kuzey Kıbrıs Lefkoşa

Kıbrıs Oto Servis

Kıbrıs oto servis hizmeti için Otopratik mağazalarından destek alabilirsiniz. Kıbrıs’da oto bakım, parça değişimi, parça tamir-onarım işlemleri için Sabancı güvencesiyle alanında uzman ekiplerden hızlı ve konforlu bir biçimde hizmet alabilirsiniz. Kıbrıs oto tamir, Kıbrıs oto parça değişimi gibi arayışlarınızda Otopratik’e güvenebilirsiniz. Otopratik mağazaları, Kıbrıs’da farklı noktalarda hizmet sunmaktadır. Kıbrıs’da en yakın Otopratik noktasına da otopratik.com.tr üzeriden erişebilirsiniz. 

Otopratik Nedir?

Sabancı Holding bünyesindeki Otopratik, ülke genelinde otomobil ve hafif ticari araçlar için parça desteği ve bakım hizmeti sunan bir mağazalar zinciridir. Araç bakımı, yağ ve sıvı değişimleri, lastik, jant, akü gibi ihtiyaçların karşılanması ve bakımı, klima bakımı, oto klima tamiri gibi konularda Otopratik uzmanlığına güvenebilirsiniz. Otopratik mağazalarında, konfora önem veren bir misafir hizmetleri anlayışı ile aracınızla ilgili işlemler bitene kadar ya da aracınızı teslim alana kadar bekleyebilirsiniz. 

Kıbrıs’da Güvenilir Oto Tamir 

Kıbrıs’da güvenilir oto tamir hizmeti almak ve araç bakımı yaptırmak üzere online oto servis randevusu alabilirsiniz. İnternetten oto tamir randevusu almak ya da araç bakım hizmeti için online randevu alabilmenin konforunun yanı sıra online olarak fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. Kıbrıs oto bakım fiyatları için Teklif Al butonuna tıklayarak alacağınız hizmet için önceden ve online olarak bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz. 

Kıbrıs Oto Klima Servisi

Kıbrıs’da yaklaşık 6 ay boyunca havanın sıcak olması, araç içinde klimaya büyük ihtiyaç duyulmasına neden olur. Bu nedenle Kıbrıs gibi şehirlerde ve sıcak bölgelerde klima bakımı, klima polen filtresi değişimi, klima temizliği ekstra önem taşır. Kıbrıs klima polen filtresi değişimi fiyatı, oto klima bakımı ve diğer konu başlıklarında bilgi almak üzere oto servis fiyat listesini inceleyebilirsiniz.