Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Servis Noktaları

Otopratik Şahsa Otomotiv

Adres:Gültepe Mah., 11.Sanayi Sok. No.16 Merkez Sivas

Sivas Oto Servis 

Sivas oto servis hizmeti için Otopratik mağazalarından destek alabilirsiniz. Sivas’da oto bakım, parça değişimi, parça tamir-onarım işlemleri için Sabancı güvencesiyle alanında uzman ekiplerden hızlı ve konforlu bir biçimde hizmet alabilirsiniz. Sivas oto tamir, Sivas oto parça değişimi gibi arayışlarınızda Otopratik’e güvenebilirsiniz. Otopratik mağazaları, Kahramanmaraş’da farklı noktalarda hizmet sunmaktadır. Sivas’da en yakın Otopratik noktasına da otopratik.com.tr üzeriden erişebilirsiniz. 

Otopratik Nedir?

Sabancı Holding bünyesindeki Otopratik, ülke genelinde otomobil ve hafif ticari araçlar için parça desteği ve bakım hizmeti sunan bir mağazalar zinciridir. Araç bakımı, yağ ve sıvı değişimleri, lastik, jant, akü gibi ihtiyaçların karşılanması ve bakımı, klima bakımı, oto klima tamiri gibi konularda Otopratik uzmanlığına güvenebilirsiniz. Otopratik mağazalarında, konfora önem veren bir misafir hizmetleri anlayışı ile aracınızla ilgili işlemler bitene kadar ya da aracınızı teslim alana kadar bekleyebilirsiniz. 

Sivas’da Güvenilir Oto Tamir 

Sivas’da güvenilir oto tamir hizmeti almak ve araç bakımı yaptırmak üzere online oto servis randevusu alabilirsiniz. İnternetten oto tamir randevusu almak ya da araç bakım hizmeti için online randevu alabilmenin konforunun yanı sıra online olarak fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. Sivas oto bakım fiyatları için Teklif Al butonuna tıklayarak alacağınız hizmet için önceden ve online olarak bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz.