Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Servis Noktaları

Otopratik Çağdaş Dicle

Adres:Kooperatifler Mah. Hükümet Cad. No:132 Merkez Siirt

Siirt Oto Servis

Siirt oto bakım, Siirt’te oto tamir, Siirt oto parça gibi arayışlarınız için Otopratik Siirt Mağazasından destek alabilirsiniz. Siirt oto servis hizmeti için otopratik.com.tr üzerinden randevu alabilir, fiyat teklifi alabilir ve aracınızın bakım sürecini yönetebilirsiniz. Otopratik Siirt noktasında konforlu bir biçimde araç bakım hizmeti alabilirsiniz. Otopratik, birden fazla avantajı bir arada sunarak süreci konforlu ve pratik kılar.

Siirt’te Güvenilir Araç Bakım Hizmeti

Araçla ilgili bakım, onarım, oto parça yenileme gibi işlemler, araç sahiplerini genellikle korkutur. Hizmeti alacakları kuruma güvenmekte zorlanırlar. Ülkemizde bu alanda hizmet veren servislerin kurum kültüründen uzak olması, zaman içinde bu güvensizliğe neden olmuştur. Tüm tereddütlere rağmen de bu hizmeti dışarıdan almak gerekir ve araç sahipleri bu noktada fiyattan yana tercih yapma eğilimindedir. Oysa güvenli sürüş için son derece önemli olan aracınızla ilgili işlemler için öncelik, güvenilir hizmet olmalıdır. Siirt’te güvenilir oto bakım hizmeti için Otopratik mağazalarına güvenebilirsiniz. Peki, neden Otopratik?

Kurum Kültürüyle Oto Bakım Hizmeti Sunar

Otopratik, Sabancı Holding çatısı altında kurumsal bir alt yapıyla ortaya çıkan bir kurumdur. Ülke geneline yayılan bir hizmet ağına sahiptir ve tek noktadan yönetilen bir organizasyon yapısıyla işler. Bu nedenle şikayet ve geri bildirimler için aracınızın bakımını yapan ekipten öte başvuru noktaları sunar. Denetleme mekanizması kuvvetlidir.

Garanti Kapsamları

Yedek parça aldığınızda bu parçanın üreticisi tarafından sunulan bir garantisi olacaktır. Ayrıca parçayı takan kurum da sağladığı hizmet için bir garanti vermelidir. Otopratik Mağazalarında oto parça garantisi ve hizmet garantisi konuları dikkatle uygulanır.

Detaylı Bilgilendirme

Ülkemizde “oto tamirci” ya da “oto servis” adıyla anılan servislerdeki en büyük eksiklik, araç sahibine onun anlayacağı şekilde detaylı bilgi sunamamaktır. Pek çok serviste bu şekilde bilgi paylaşımı yapacak misafir hizmetleri eğitimi almış personelin olmaması veya bilgilendirme konusunun önemsenmemesi bu durumun ana nedenidir. Otopratik mağazalarında alacağınız hizmetle ilgili net bilgi hem sözlü hem de yazılı olarak paylaşılır, onaylamanız halinde işlem yapılır.