Otopratik Logo
close hamburger menu
Arvento’lulara Otopratik’ten Kazandıran Yaz Fırsatları!

Arvento’lulara Otopratik’ten Kazandıran Yaz Fırsatları!

Son Katılım Tarihi: 30.6.2022

Kampanya Koşulları

01-30 Haziran 2022 tarihleri arasında sadece Arvento müşterileri için geçerli olan kampanyalar ile;

  • Otopratik’lerdeki 1.000 TL ve üzerindeki mekanik servis harcamalarınızda 200 TL indirim ve bu indirime ek olarak Arvento müşterilerine özel 200 TL akaryakıt indirim çeki kazanmaya hak kazanabilirsiniz. 
  • Lassa veya Bridgestone marka lastik alımlarında 4 al 3 öde kampanyasına ek olarak Arvento müşterilerine özel “ücretsiz lastik sökme / takma / balans ve sezon boyunca ücretsiz saklama” hizmetlerinden de 6 ay süresince ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.
Kampanyalara katılmak için yapmanız gereken tek şey Arvento web yazılımı ya da mobil uygulamasına girerek, karşınıza çıkan pencerede yer alan “Kampanyaya Katılmak İstiyorum” butonuna tıklamak.

Bu yaz aracınızın bakımını Arventolu olmanın avantajıyla Otopratik’ler de yaptırın, akaryakıt hediye çekiniz ile keyifle yola çıkın!

Kampanyaya Koşulları

  • Bütün Arvento müşterileri için geçerli olan kampanya, her müşterinin en fazla 20 aktif cihazı için 01-30 Haziran tarihleri arasında kadar geçerlidir.
  • Kampanya sadece otomobil, 4x4 (SUV) ya da hafif ticari grubu araçları için geçerlidir.

  • 1000 TL ve üzeri mekanik servis harcamasında 200 TL indirim, ek olarak 200 TL akaryakıt kartı kampanyası:
  • Kampanya dahilinde Otopratik noktalarından yapılacak mekanik servis (araç bakım, yağ değişimi, filtre değişimi, akü değişimi, mekanik bakım, araç check-up, klima gazı dolumu, fren balata ve disk değişimi, amortisör değişimi) işlemlerinde araç başına tek seferde yapılacak 1 TL’lik harcama için 200 TL indirim sunulacak ve ek olarak 200 TL akaryakıt kartı hediye edilecektir.
  • Akaryakıt kartları, Arvento müşterilerinin iletişim adreslerine gönderilecektir.