Otopratik Logo
close hamburger menu

Ford Connect Lastik Fiyatları

Araç lastikleri hakkında kısa bir bilgi verecek olursak, içlerinde bulunan hava sayesinde üzerinde bulunan yükün taşınmasını kolaylaştıran, aracın hareketini sağlayan en önemli parçalardan birisidir. Lastikler, aracınızı kullanırken daima dış tarafta hareket halinde olduğu için, yüksek sürtünme kuvvetine maruz kalarak zamanla aşınıp eskiyecektir. Bu nedenle Ford Connect aracınızı düzenli olarak bakım servisine götürerek lastik kontrollerini yaptırmakta fayda var. Otopratik birimlerinde, alanında uzman teknisyen ekiplerce lastik bakımınız yapılır ve kontroller sonucunda gerekli görülürse lastik değişimi hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Otopratik uzmanlığına güvenerek, hızlı bir şekilde vakit kaybetmeden Ford Connect lastik randevusu oluşturabilirsiniz. 

Otopratik’te Lastik Bakımı ve Değişimi Kolaylığı 

Otopratik, tüm Türkiye’de bulunan onlarca servis noktasında en kaliteli araç bakım hizmetini müşterilerine sunabilmek için büyük bir çaba gösteriyor. Otopratik firması, insanların araç servislerinde aradıkları özellikler, müşterilerin önerileri ve servis deneyimleri sonucunda elde edilen bilgilere göre yani tamamen müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuştur. Otopratik’in web sitesi üzerinden müşteriler araçlarının ihtiyacı olan servis hizmetinin bedeli hakkında öncesinden bilgi sahibi olabilirler ve bütçe planlamalarını ona göre yapabilirler. Bu sayede müşteriler araç bakımına gittiklerinde sonradan çıkan, beklenmedik masraflarla karşı karşıya kalmazlar. Otopratik’in sağladığı bu hizmet kolaylığı, müşterilerin güvenini daha da arttırmıştır. 

Otopratik Ford bakım servislerinde son teknolojiye sahip teknik servis ekipmanları bulunuyor. Bu en güncel ekipmanlar sayesinde lastik bakımı ve diğer onarım işlemleri gibi işler son derece hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Yapılan lastik kontrolleri sırasında aracınızın lastiklerinde herhangi bir hasar veya olmaması gereken durum tespit edilirse hızlı bir şekilde müdahalesi uzman Otopratik teknisyenleri tarafından gerçekleştiriliyor. Yapılan işlemler hakkında müşterinin daha fazla bilgi sahibi olması için çalışanlar, müşteriyi sözlü ve yazılı olmak üzere tüm şeffaflığı ile bilgilendirir. Aracınızın lastiklerinde veya başka bir sorunu olduğunu fark ettiğinizde bu durumu ihmal etmeden hızlı bir şekilde servis desteği almanız aracınız ve daha da önemlisi kendi can sağlığınız için çok önemlidir. Bunlara ek olarak Otopratik bünyesinde, başta akü şarj etme ve akü değiştirme olarak lastik değişimi, fren balatası değişimi, oto klima tamiri, periyodik bakım ve diğer birçok araç servisinden tüm Otopratik noktalarından yararlanabilirsiniz. Otopratik’in sunduğu kaliteli hizmet sayesinde aracınızın ömrü uzar, ilk günkü gibi bir sürüş deneyimi yaşarsınız ve en önemlisi daha güvenli bir seyahat yapmış olursunuz. 

Otopratik Ford Connect Lastik Servis Fiyatları

Brisa güvencesi ile Otopratik servis noktalarında araçlar için en kaliteli ve hızlı teknik servis hizmeti veriliyor. Ayrıca müşteriler de düşünülerek herkesin kolaylıkla faydalanabileceği ekonomik onarım paketleri sunulmuştur. Bu onarım paketleri ve Ford Connect lastik fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için, Otopratik web sitesini ziyaret etmek yeterlidir.