Otopratik Logo
close hamburger menu

Jetta Triger Seti

Almancada kelime anlamı olarak halkın arabasını ifade eden Volkswagen, 1937 yılında Alman Otomobil Birliği tarafından kurulmuştur. Müşteriler tarafından fazlasıyla ilgi gören modellerden biri olan Jetta model araca sahipseniz ve güvenilir bir servis desteği arıyorsanız Otopratik en doğru tercihlerden biri olacaktır. Jetta model araçlarda daha da uzmanlaşmak için eğitimler almış teknik çalışan kadrosu, en kaliteli yedek parçalar, son teknoloji teknik cihazlar ve yüksek derecede müşteri memnuniyeti ile Otopratik birimlerinden aracınız için oto check up, bakım hizmetleri ve gerekli tüm araç onarım hizmetlerini alabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden en kolay ve hızlı bir şekilde faydalanmak için Otopratik rehberliğinde Jetta triger seti randevusu alabilirsiniz. 

Jetta Uyumlu Triger Seti 

Egzoz ve emme supaplarının harekete geçmesini sağlayan triger kayışı ve ona bağlı diğer parçaların oluşturduğu bütüne triger seti deniyor. Triger seti, bütününde bir kayış olarak sürekli bir hareket halinde olduğundan zamanla deforme olabilir, incelebilir ve değişimi gerçekleşmezse kopma gibi durumlar gerçekleşebilir. Bu gibi durumlarda ciddi aksaklıklar çıkmaması adına acilen triger setinin onarımı veya değişimi yapılmalıdır. Otopratik tüm imkanlarıyla en güvenilir bir şekilde sunduğu Jetta Triger seti fiyatları tablosu ile hemen fiyatları öğrenebilirsiniz. Otopratik, bu hizmeti ile triger setinin değişimini de kolaylaştırıyor. Değiştirilmesi gereken triger seti motorunuzun ömrünü uzatmak ve daha güvenli bir sürüş deneyimi sunmak için önemli bir yere sahiptir. Araçta kullanılacak olan triger setinin aracın modeline uygun olması gerekmektedir. Yeni triger setinin aracınıza uygun olup olmadığını anlamak için dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. 

Aracınızda kullanılacak olan triger setinin uyumu motor sağlığınız için önemli bir noktadır. Satın alınacak olan triger setinin Jetta model aracınızla uyumlu olup olmadığını anlamak için şase motor numarasını kontrol edebilirsiniz. Motorunuzda bulunan şase numarası ile üründe bulunan şase numarası birbirlerine uyuyor ise o triger seti aracınız için kullanılması güvenli ve uyumlu olan triger setidir. Başta triger seti ve diğer parçalar için değişim yapılacağı zaman araç üreticilerinin vermiş olduğu kılavuz kitapçıklara da göz atılması tavsiye ediliyor. 

Triger Seti Nedir ve Değişmesi Gerektiği Nasıl Anlaşılır?  

Araçta bulunan her parçanın önemli bir yere sahip olduğu gibi triger seti de aynı yere sahiptir. Motorda önemi bir bağlantı işlemi sağlar. Motor içerisinde dönmekte olan krank mili ile eksantrik mili arasındaki bağlantı işlemini triger sağlar. Yeni araçlarda triger koptuğunda bunu gösterge panelindeki uyarı ışıklarından görebilirsiniz ama aracınızın gösterge panelinde bunu ikaz edecek bir ışık yoksa ve triger kayışı koparsa araba kendini boşa alarak yavaşlamaya başlar. Böyle bir durumla karşılaşırsanız hızlı bir şekilde Otopratik ile iletişime geçerek triger kayışı değişimi hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz. 

Jetta Triger Seti Tercihi Nasıl Olmalı?

Jetta triger seti, triger kayışı gibi farklı isimlerle satın alacağınız ürün için, tercih ederken uyumlu olup olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Jetta triger seti alırken aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. 

- Otomobilin kullanım kitapçığını inceleyerek önerilen triger seti özelliklerini öğrenebilirsiniz. Kullanım kılavuzunda orijinali ile yeni olan triger setini nasıl değiştireceğiniz anlaşılır bir dilde tarif edilir. Buradaki bilgileri dikkate alarak ürün satın alabilirsiniz. 
- Motor şase numarasını kontrol ederek aracınıza uygun triger setini seçebilirsiniz.  
- Uzman bir oto bakım servisine giderek Jetta model aracınıza uygun triger seti isteyebilir ve triger kayışı değişimi için uzman desteği ile yardım alabilirsiniz.  

Otopratik Volkswagen Servis Fiyatları

Jetta model aracınızın ihtiyacı olan triger setine Otopratik birimlerinden erişebilirsiniz. Ayrıca danışmanız dahilinde triger seti ve daha birçok araç parçası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Otopratik tüm onarım hizmetlerinde en kaliteli, uzun ömürlü ve garantili parçaları kullanmaya önem verir. Bununla birlikte müşterilerini düşünmeyi de ihmal etmeyerek herkesin kolay bir şekilde faydalanabileceği ekonomik onarım paketleri sunmuştur. Otopratik’in oluşturduğu bu ekonomik onarım paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için, Otopratik web sitesi üzerinden ihtiyacınız olan servis hizmetini seçmeniz Otopratik Volkswagen servis fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız ve sonrasında kendinize en uygun tarihe randevu oluşturmanız için yeterlidir.