Otopratik Logo
close hamburger menu
Çok Amaçlı Temizleyici şimdi Otopratik güvencesiyle sizinle!

Çok Amaçlı Temizleyici şimdi Otopratik güvencesiyle sizinle!

Çok Amaçlı Temizleyici

Günlük hayatta kullandığımız birçok ürün zaman içerisinde kirlenir. Pas ve yağ gibi inatçı kirler tarafından parçaların kullanım performansı düşebilir. Bu durum normal olsa da gerektiği şekilde temizlenmesi gerekir. Temizlenmeyen parçalar pas, kir, tortu ve benzeri kalıntıların etkisinde performans kaybı yaşayabilir. Araç parçaları benzeri materyalden oluşan aletler için genel temizleme spreyi kullanmak faydalı olabilir.

Çok amaçlı yüzey temizleyici ürünler adından da anlaşılacağı gibi birçok temizlik rutininde kullanılabilir. Farklı boyutlardaki kir ve pasların uzaklaştırılmasında kullanılan bu ürün için geniş bir kullanım alanı vardır. Bu sayede temizlik sırasında sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Sprey formda olması sayesinde eşit bir şekilde dağılır. Aynı zamanda sprey formda olmasının bir artısı olarak dar alanlarda da kullanım imkanı sağlar.

Çok Amaçlı Temizleyici Kullanım Alanları

Araç temizliği üzerinden gidildiğinde pek çok parça için etkili temizlik sağlar. Oto bakım özelinde bakıldığında özellikle yağ ve pas kayaklı sıkışan parçaları çözmek için genel temizleyici sprey uygulaması yapmak yeterli olur. Sonrasında temizlenen parçalar rahatlıkla gevşetilerek kullanılabilir. Araçlardaki mekanik parçaların temizliğini kolaylaştırmak üzere geliştirilmiştir.

Diğer kullanım alanlarına da günlük eşyalar üzerinden birçok örnek verilebilir. Bisiklet parçaları, tamir aletleri, aracın genel parçaları gibi birçok noktada pas, kir ve yağ kalıntıları temizliğinde kullanılabilir. Özellikle temizlenmesi zor olan ve sıradan temizleyicilerle çıkarılamayan kirlerin çözülmesinde etkilidir.

Çok Amaçlı Temizleyici Kullanım Şekli

Temizlik esnasında derinlemesine ve etkili bir sonuç almak için doğru ürünü doğru şekilde uygulamak gerekir. Çok amaçlı temizleyici sprey formda bir üründür. Bu sebeple kullanım sırasında alana kolay bir şekilde yayılır. Girilmesi zor alanlarda da etkilidir. İhtiyaç duyduğunuz bölgeye sprey başlık ile sıktıktan sonra bir süre beklemeniz gerekir. Kısa süre sonra kir ve pasın çözüldüğünü gözlemlersiniz. Böylece parçaları yüksek performansta kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda bir bakım spreyi de olan bu ürün, parçaları pas ve kirlerden arındırarak  gereken bakımı da sağlamış olur.

Kullanım sırasında yetersiz ürün uygulaması yapılırsa istenilen sonuç alınamayabilir. Bu sebeple uygulama yapılacak alanın tamamına ürün gelecek şekilde püskürtebilirsiniz. Eğer ihtiyaç duyuluyorsa ikinci kere de uygulama yapabilirsiniz. Temiz bez, kağıt peçete ya da kağıt havlu ile silerek de işlemin daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz. Çok amaçlı temizleyici kullanımında dikkat edilecek en önemli konulardan biri ise küçük çocukların erişemeyeceği yerlerde saklanmasıdır. Ayrıca kullanım sırasında ürün, göze ya da ağıza temas etmemelidir.

Çok Amaçlı Temizleyici Fiyatları

Genel temizleyici sprey ile hijyen sağlamayı konforlu kılabilirsiniz. Her alanda etkili sonuç veriyor olması ürünü pratik ve avantajlı bir seçenek haline getiriyor. Otopratik oto servis fiyat listesi rehberliğinde çok amaçlı temizleyici fiyatları için hemen bilgi edinebilirsiniz. Çok amaçlı temizleyici uygun fiyat avantajını yakalamak üzere de fiyatları güncel olarak listeleyerek sonuç alabilirsiniz. Otopratik oto servis randevu hizmeti ile aracınızın en hızlı ve güvenli şekilde bakımlarını yaptırabilirsiniz.