Otopratik Logo
close hamburger menu
Klima Fresh şimdi Otopratik güvencesiyle sizinle!

Klima Fresh şimdi Otopratik güvencesiyle sizinle!

Klima Fresh

Araç kullanımı sırasında temizlik önemlidir. Parçaların, iç ve dış aksamın temiz olması konforlu bir kullanımı da beraberinde getirir. Bazı durumlarda yıllar içerisinde yıpranmalar, araç klima temizliğinin gecikmesi veya farklı kullanım şartları nedeniyle kötü koku oluşabilir. Araç içi koku problemi bazı durumlarda çözülemeyen bir sorun haline gelebilir.

Araç içi koku giderici ürünler bu soruna bir çözüm olarak iyi bir alternatif olabilir. Ancak doğru ürünü bulmak önemlidir. Bazı ürünler kötü kokuları gidermek yerine kısa süreli güzel koku yayar ve bu durum geçici olur. Bu sebeple araç içi koku giderici çözümler ararken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Otopratik tarafından sunulan Klima Fresh kötü kokuları ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış bir ürün. Böylece hem güzel bir koku yayar hem de sorunu maskelemek yerine giderir. Temiz ve ferah bir hava solumanızı sağlar. Aynı zamanda insan sağlı için zararlı bileşen içermeyen bir formülü vardır. böylece güvenle kullanabilirsiniz.

Araç Kokusuna Çözüm Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araçta oluşan kötü kokulardan muzdaripseniz öncelikle bu sorunun kaynağını bulmanız gerekir. Eğer bilinen belli bir sebebi yoksa her araçta olabilen genel kullanım kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda kullanacağınız ürünün kötü kokuları bastırmak yerine gidermeye yönelik bir tutum sergilemesi önemlidir. Yoksa kötü koku ile karışık bir parfüm solursunuz ki bu pek keyifli bir kullanım sağlamaz.

Oto servis noktalarından Araç içi klima koku giderici bir ürün alırken mutlaka ürünün bileşenlerine bakmanız gerekir. Araç içinde uzun süre soluyacağınız ürünün sizin ve sevdiklerinizin sağlığına zarar vermeyecek bir yapıda olması gerekir. Özellikle sprey formda olan bu ürünlerin insan sağlığı ve çevre üzerinde olumsuz etki bırakmamasına dikkat etmek gerekir.

Araç içindeki kötü kokuların büyük bir çoğunluğu klima üzerinden gelir. Bu sebeple ürünün uygulamasının hem araç içine hem de klima içine yapılabiliyor olması gerekir.  Bu çözüm için daha hızlı ilerlemenizi sağlar. Aksi halde kaynağına inemeden yüzeysel olarak çözmeye çalışacağınız için zaman ve ürün kaybı yaşayabilirsiniz.

Araç Koku Giderici Fiyatları

Araç koku gidericiler birçok formda sunulan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ancak bu ürün gibi sprey formda olan ve klima içerisine de uygulanabilen ürünler daha kesin bir çözüm sunar. Kokuyu ortadan kaldırmak üzere üretildikleri için çokça tercih edilen bu ürünler için de farklı fiyatlar gözlemlemek mümkündür. Bu noktada öncelikle ürünün sizin standartlarınıza uyup uymadığına bakmak gerekir. İkinci olarak ürünü temin edeceğiniz yerin mutlaka güvenilir bir yer olması önemlidir. Bu noktada Otopratik tarafından sunulan Klima Fresh; klima koku giderici ürününü güvenle kullanabilirsiniz. İçeriğindeki limon kokusuyla ferah ve temiz bir his verdiği için her mevsim keyifli kullanım sağlar. Böylece araç içindeki kötü kokuların yerini temizlik hissi ve taze limon kokusu alır. Otopratik oto servis randevu hizmeti ile kolayca randevu oluşturabilir aracınızın bakımlarını güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.