Otopratik Logo
close hamburger menu

Astra H Silecek

Araç camı sürüşünüzü etkileyen en önemli unsurlardandır. Bu sebeple de silecekler aracınız için hayati önem taşır. Ön camınız kirli olduğunda veya yağışlı havalarda size net bir görüş sağlamak için sileceklerinizin sağlam ve çalışır durumda olması gerekir. İyi durumda olmayan ve aşınmış sileceklerle trafiğe çıkmak, görüşünüzü olumsuz etkileyeceğinden kaza riskinizi arttırır.

Araçlarda önemsiz gibi görünen ama sürüş güvenliği için çok önemli olan parçalardan birisi de sileceklerdir. Astra H silecek arızalarında veya yıpranmalarında vakit kaybetmeden işinin ehli ustalara aracınızı teslim etmeniz can ve mal güvenliğiniz için çok önemlidir. Türkiye’de geniş çalışma ağı bulunan Otopratik bayilerini güvenle tercih edebilirsiniz. Hemen Astra H silecek randevusu almak için otopratik.com.tr bağlantısına girebilirsiniz.

Astra model aracınızın periyodik bakımlarında sileceklerin önemini bildikleri için, Otopratik ustaları sileceklerinizin de durumunu kontrol etmeyi ihmal etmezler. Gerekli gördükleri durumda orijinal yedek parçalar ile pratik bir şekilde değişim yapmak için önce sizden yazılı ve sözlü onay alırlar. Opel bakım servisi için Otopratik ustalarının tecrübesine güvenebilirsiniz.

Otopratik mağazalarında Astra model aracınızın genel bakımını yaptırabilir aracınızdaki eksikliklerin giderilmesi için tecrübeli teknisyenlerimizin yönlendirmelerini dikkate alabilirsiniz. Otopratik mağazalarında her gün gelişen teknolojiye ayak uyduran ve kendini sürekli güncelleyen teknisyenler ile aracınızı güvenle Otopratik mağazalarına teslim edebilirsiniz.

Otopratik servis noktalarından alacağınız hizmetleri daha detaylı olarak anlatmak gerekirse, şu ana başlıklar altında bulabilirsiniz. Bakım, Yağlar ve Sıvılar, Akü, Klima, Elektrik ve Lastik / Jant konu başlıklarında aracınızın bakımını veya yedek parça değişimini pratik bir şekilde yaptırabilirsiniz. Örnek olarak alacağınız hizmetler; fren balatası değişimi, araç klima bakteri temizliği ve jant sökme takma işlemleri bu başlıklar altında görebileceğiniz hizmetlerden sadece bir kaçıdır.

Opel Astra H sileceğinin ölçüleri ve fiyatlarına bakacak olursak eğer Astra H silecek ölçüsü sürücü tarafında 550 mm yolcu tarafında ise 450 mm’dir. Aracınız için uygun ölçüde ve cebiniz için en uygun fiyatta orijinal Astra H silecek değişimini Otopratik servis noktalarında güvenle yaptırabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için Astra H silecek fiyatları bağlantısına göz atabilirsiniz. İnternette araştırma yapmanız için de Otopratik mağazalarında yapılacak olan tüm hizmetlerin ve parça değişimlerinin fiyatları bu fiyat listesinde yer almaktadır. Otopratik ustaları aracınız için yapacakları işlemleri ve değişimi yapılacak olan yedek parçaların listesini önce sözlü olarak sonra da yazılı olarak sizinle paylaşırlar. Onayınız olması durumunda işlemler hemen başlatılır. Otopratik bayilerinden alacağınız her hizmet ve değişimi yapılacak olan her yedek parçanın Otopratik güvencesinde olduğunu bilmelisiniz.  

Otopratik’in Astra H modelinde tecrübeli teknisyenleri yapacakları her iş için maksimum verim ile pratik bir şekilde sonuca ulaşırlar. Aldığınız hizmet sonrası aracınızın ilk günkü gibi çalıştığını fark edecek ve yüzünüzdeki tebessüm ile ne kadar memnun kaldığınızı fark edeceksiniz.