Otopratik Logo
close hamburger menu

Lada Samara Baskı Balata

Lada Samara, Rus otomobil üreticisi Lada’nın 1984 yılından 2013 yılına kadar ürettiği Sovyet otomobilidir. 1.3 ve 1.5 litrelik, benzinli motorları bulunur. Ülkemizde de geçtiğimiz yıllarda sıkça rastladığımız bu araç artık üretilmese de servis desteği almaya devam etmektedir. 2013 yılından beri üretimi olmayan bu aracın bakımı için tecrübeli ustalara iş düşmekte ve bu ustalar da Otopratik güvencesi altında çalışmaktadırlar. Lada Samara model aracınızın bakım onarım veya yedek parça değişimi gibi işlemlerinizi gözünüz kapalı olarak Otopratik’in tecrübeli ustalarında yaptırabilirsiniz.

Üretimi durmuş bir aracın bakımı ve yedek parça değişimi için de tecrübeli usta bulmak zor bir iştir. Her usta bunun gibi güncel olmayan bir aracın bakımını yapamaz. Yedek parçaları da her tedarikçide bulunmayabilir. Otopratik bayilerinin sunduğu oto yedek parça hizmetinden siz de kolaylıkla faydalanabilir Lada Samara marka aracınız ile uyumlu yedek parçayı geniş ürün gamımızdan seçebilirsiniz. Avantajlı ve esnek ödeme seçenekleri sunan Otopratik mağazalarımızdan da Lada Samara baskı balata fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Lada Samara Baskı Balata Değişimi

Lada Samara baskı balata değişimi için direkt olarak şu kilometrede değiştirilir diye net bir söylem yoktur. Lada Samara kullanıcıları aracı hangi şartlar altında ve ne kadar zorlayarak kullandıklarına göre baskı balata değişim frekansı değişkenlik gösterir. Bu değişim yeri gelir 40 bin 60 bin kilometrede olur. Yeri gelir 90 bin 110 bin kilometrede olur. Bu durum tamamen kullanıcıya ve yol koşullarına göre değişebilir.

Baskı balata değişimi esnasında yapılan hatalar ilerleyen zamanlarda aracınızda debriyaj arızasından başlayarak daha birçok hatanın oluşmasına yol açar. Baskı balata setinin hatalı takılması debriyaj hatalarının en başında gelen problemdir. Bunun gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için Otopratik tecrübesine güvenebilirsiniz.

Lada Samara baskı balata değişimi dışında Otopratik bayilerinden çok sayıda hizmet alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; hava filtresi değişimi, oto klima tamiri ve lastik rotasyonu bu işlemlerden sadece bir kaçıdır.  

Otopratik’ten alacağınız tüm hizmetlerin veya değiştirmek istediğiniz tüm yedek parçaların güncel fiyatlarına Lada Samara baskı balata fiyatları bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Otopratik güvencesinde aracınızın bakımını yaptırmak için yapmanız gereken size en yakın bayiyi bulmak ve en uygun zaman dilimini belirlemektir. Lada Samara aracınızın bakımı için size en uygun zaman dilimini belirlediyseniz eğer Lada Samara baskı balata randevusu üzerinden randevu alabilir aracınızın bakımını tecrübeli ustalardan oluşan Otopratik teknisyenlerine teslim edebilirsiniz.

Otopratik bayilerinde yukarıda bahsettiğimiz pek çok alanda size en avantajlı ve güvenilir hizmetleri pratik bir şekilde sunmadan önce yapılacak olan tüm işlemler adım adım anlatılır. Sizin de onayınız ile Otopratik güvencesinde en kaliteli hizmeti alırsınız. Alacağınız hizmetten memnun kalmanız Otopratik çalışanlarının birinci önceliğidir. Aracınızın bakımı esnasında geniş ve ferah bekleme salonunda dinlenmeye geçebilir, Lada Samara aracınızı pratik çözümler sunan teknisyenlere teslim etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Alacağınız tüm hizmetin Otopratik güvencesinde olduğunu da unutmamalısınız.