Otopratik Logo
close hamburger menu

Polo Silecek

Volkswagen Polo model araç bakımı için size en yakın Otopratik mağazasından randevu alabilirsiniz. Polo parça ihtiyacında Otopratik mağazalarından orjinal uyumlu parça desteği alabilirsiniz. Otopratik’te uzman teknisyenlerle Polo silecek bakımı ve değişimi sağlayabilirsiniz. Bu amaçla Otopratik.com.tr üzerinden hızlı bir şekilde online Polo silecek randevusu alabilirsiniz. Ayrıca online olarak Polo silecek fiyat bilgisi de edinebilirsiniz. Volkswagen Polo silecekleri ve diğer parça bakım ya da değişim ihtiyaçlar için Otopratik mağazalarından destek alabilirsiniz. Peki, silecekler neden arızalanır?

Silecekler Neden Arızalanır?

Araç silecekleri, temiz ve net bir görüş için çok önemlidir. Sileceklerin çalışmaması, sürüş güvenliğini tehlikeye atar. Sadece ilgili araç için değil trafikteki diğer araçlar ve yayalar için de tehlikeli sonuçları olabilir. Araçlardaki silecek sistemi; cama gelen yağmur suyunu, karı, yoldan sıçrayan suyu tahliye etmek için tasarlanmıştır. Sistem, camı temizleyen silecekler, suyu tahliye eden ızgaralar ve silecekleri çalıştıran silecek motorundan oluşur. 

Araçlarda sileceklerin çalışmaması ya da randımanlı olmaması sorunları yaşanabilir. Silecekler çalışmadığında sorunun nedeni araştırılmalıdır. İlk aşama, “sileceklerdeki sorun mekanik mi yoksa elektronik mi” sorusuna yanıt bulmaktır. Sileceklerdeki sorun, sileceğin mekanik yapısındaki bir kırılmadan kaynakalnabileceği gibi silecek motorundaki bir arızadan da kaynaklanabilir. Ayrıca sileceklerin suyu tahliye ettiği kanalların tıkanması da sileceklerin çalışma prensibini bozabilir. Oto bakım servisinde bu konu başlıkları tek tek ele alınarak sorunun kaynağı bulunmalıdır. Sorun teşhis edildikten sonra da uygun çözüm için gereken tamir, bakım ya da değişim yapılır. 

Aracınızın Tüm Bakımlarını Otopratik’te Yaptırabilirsiniz

Ülkemizde tüketicilerin araçları ile ilgili bakımları farklı noktalardan karşılamaları geleneksel olarak yaygın bir yaklaşımdır. Ancak bu yaklaşım, tüketici için çok zahmetlidir. Aracın her bir ihtiyacı için farklı bir noktadan randevu almak, farklı bir oto servise aracı bırakıp almak büyük bir zaman kaybına neden olmaktadır. Otopratik, pratik ve kaliteli oto servis mağazalar zinciri olarak bu ihtiyaçtan doğmuştur. Otopratik mağazalarında lastik tamiri, jant, akü, parça değişimi, elektrik sistemi gibi konularda güvenle destek alabilirsiniz. Aracınızla ilgili tüm bakımları konforlu bir şekilde sağlayabilirsiniz. 

Kaliteli Araç Bakım Hizmeti

Otopratik mağazalarında kaliteli araç bakım hizmeti ile ilerleyebilirsiniz. Otopratik mağazaları, düzenli olarak bağımsız denetim kurumları tarafından denetleniyor. Yapılan denetimlerde mağazaların fiziki özellikleri, teknik personel yeterliliği, misafir karşılama hizmetinin kalitesi inceleniyor. Denetimlerle sürekli geliştirilen kalite standartları, araç bakım sürecini güvenilir kılıyor. Konforlu bekleme alanları, eğitimli personelle sunulan misafir karşılama hizmetleri, teknik alt yapısı güçlü araç bakım teknikleri ile Otopratik, sektörüne yön veriyor. 

BriSA tarafından kurulan Otopratik, ülke genelinde yaygın bir hizmet ağında oto bakım servisi sunuyor. Otopratik mağazalarında otomobil ya da hafif ticari araçların bakım, onarım ve parça ihtiyaçlarını güvenle karşılayabilirsiniz. Volkswagen bakım servisi konusunda kapsamlı hizmet alabilirsiniz.