Otopratik Logo
close hamburger menu

Otopratik Hizmetleri

Amortisör Takozu Değişimi ve Fiyatları

Amortisör ve fren sistemi arızaları çok yaygındır ve önemsenmesi gereken sorunlardır. Araç kullanırken ve özellikle kasislerde artan vuruntu sesi ile kendini belli eder. Amortisör takozu tamir edilmezse bu sorun giderek direksiyonu çevirdiğinizde sağa sola çekme gibi sürüş güvenliğini tehlikeye atacak daha ciddi sorunlara neden olabilir. Amortisör takozu arızasının nedeni yıpranmadır. Aşırı soğuk ve sıcak hava, uzun yıllar aşırı yük ile aracı kullanmak da takozun yıpranmasını hızlandırır.

Amortisör Takozu Nasıl Değiştirilir?

Amortisör takozu değişimi için mutlaka oto bakım uzmanlarından destek almanız önerilir. Aracı kaldırmayı gerektiren değişim işlemi, ekipman ve deneyim olmadan yapılamaz. Size en yakın Otopratik servisine uğrayarak amortisör takozunun ne durumda olduğunu kontrol ettirebilirsiniz. Bir yıpranma varsa ve değişim gerekiyorsa Otopratik uzmanlığı ile amortisör yenileme işlemini hemen sağlayabilirsiniz. Bu işlem bittiğinde rot ayarı ya da balans ayarı yapmak da gerekebilir.

Amortisör Takozu Fiyatları

Amortisör takozu fiyatları için Otopratik hizmet noktalarına başvurabilirsiniz. Otopratik servis noktaları için sistem üzerinden online olarak randevu alabilirsiniz. Randevu oluşturduğunuz hizmet noktasında amortisör fiyatı ve amortisör değişim hizmeti fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz. otopratik.com.tr üzerinden teklif al butonuna tıklayarak fiyat bilgisi de alabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Otopratik oto servisi için yine sistem üzerinden aradığınızı kolayca bulabilirsiniz.