HİZMET NOKTALARI

Otopratik


  Ülke genelinde oto servis hizmeti için Otopratik mağazalarından destek alabilirsiniz. Profesyonel oto bakım, oto parça değişimi, oto tamir ve onarım işlemleri için Sabancı güvencesiyle alanında uzman ekiplerden hızlı ve konforlu bir biçimde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca aracınızın ihtiyacı olan akü, yağ filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi gibi parçalar konusunda da Otopratik marka oto yedek parçaları güvenle tercih edebilirsiniz.

  Otopratik Oto Servis Ağı

  Sabancı Holding bünyesindeki Brisa tarafından geliştirilen Otopratik, sistemli bir biçimde oto bakım, oto parça desteği sunmak üzere çalışıyor. Otopratik, ülke genelinde otomobil ve hafif ticari araçlar için parça desteği ve bakım hizmeti sunan bir mağazalar zinciri yapısına sahip. Araç bakımı, yağ ve sıvı değişimleri, lastik, jant, akü gibi ihtiyaçların karşılanması ve bakımı, klima bakımı, oto klima tamiri gibi konularda Otopratik uzmanlığına güvenebilirsiniz. Otopratik mağazalarında, konfora önem veren bir misafir hizmetleri anlayışı ile aracınızla ilgili işlemler bitene kadar ya da aracınızı teslim alana kadar bekleyebilirsiniz.

  Otopratik’ten Oto Servis Randevusu Nasıl Alınır?

  Sistemli bir çalışma prensibi ile araç bakımı ve oto parça hizmetini standartları olan bir kurum kültürü ile sunan Otopratik’te aracınızla ilgili işlemleri online olarak yönetebilirsiniz. Otopratik, oto tamir ve oto parça hizmet anlayışını daha kolay kılmaya odaklanırken online alt yapısını geliştirmeye büyük önem veriyor. Bu eksende otopratik.com.tr üzerinden hızlıca randevu almak, oto bakım fiyatlarını incelemek, otomobil servis noktası hakkında bilgi edinmek mümkün oluyor. Otopratik’ten randevu almak online olarak web sitesindeki oto servis randevusu al butonuna tıklayarak istenen bilgileri hızlıca doldurmanız yeterli. Böylece örneğin Otopratik servis ücretleri hakkında da bilgi almak için de online olarak ilerlemek mümkün. Oto servis fiyat listesine bakarak güncel Otopratik servis ücretleri hakkında genel bir fikir edinebilirsiniz. Otopratik.com.tr üzerinden size en yakın Otopratik bayisinin nerede olduğunu da hızlıca bulabilirsiniz. Tüm bu işlemleri WhatsApp hattı üzerinden de yapabilirsiniz.

  Güvenilir Oto Servis Arayışı

  Otopratik mağazalarında aracınızla ilgili işlem yapılmadan önce hem yazılı hem de sözlü olarak bilgilendirme yapılır. Böylece yapılacak işlem ve ödeyeceğiniz tutar net bir şekilde size önceden bildirilir. Benzer şekilde bir oto parça desteği almak istediğinizde; parçanın tüm özellikleri hakkında bilgi verilir. Garanti kapsamı açıklanır. Belirsizlik içinde söze güvenmek zorunda kaldığınız bir süreç yaşamazsınız.